Gündem

 Deniz Feneri Balyoz Harekat Planı
 Demokratik Açılım İrtica Eylem Planı
 Siyasi Gündem Ergenekon
 Ekonomik Gündem 

 Gündem > Siyasi Gündem > CHP’li Yarkadaş’tan inanılmaz Egemen Bağış iddiası… ‘İki bavul dolusu…’

CHP’li Yarkadaş’tan inanılmaz Egemen Bağış iddiası… ‘İki bavul dolusu…’

Halk TV’de Ayşenur Aslan sunumuyla ekrana gelen ‘Medya Mahallesi’ programına konuk olan Gerçek Gündem Yayın Yönetmeni ve CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Barış Yarkadaş, açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Yarkadaş, programda adı yolsuzluğa karışan eski bakan Egemen Bağış hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

İKİ VALİZDE LİMİT ÜZERİ PARA

Yarkadaş, Bağış’ın İngiltere’da bavul dolusu parayla yakalandığını iddia etti. “Londra’daki Heathrow havaalanında polisin yaptığı kontrolde Bağış’a ait 1 yada 2 valizden yasal limitlerin çok üzerinde para çıktı. Bu olay üzerinde İngiliz polisi paraya el koydu ve Egemen Bağış hakkında araştırma başlattı” iddiasında bulunan Yarkadaş, sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girdi.

NE YORUMLAR YAPILDI

Sosyal medya kullanıcıları, iddialarla ilgili şu yorumları yaptı:

Erkan Çınar: Barış Yarkadaş,HALK TV de, Egemen Bağışın,ingiltere havaalanında valiz dolusu para ile yakalandığını açıkladı. Bayağı sorunlar olmuş.

Ben bilmem beyim bilir: Elektrik kesintisi olduğunda,büyük miktarlarda para ve silah yurt dışına kaçırılmış!Belgeleri yakında verilecek!Barış Yarkadaş.

Hulya Erge: Barış Yarkadaş: RTE 1250 polis ile dolaşıyor.Savcıyı koruyacak polis mi kaldı.

sultan: Barış Yarkadaş elektikleri para ve silah transferi yapmak için kestiler demiş vay babam vay diren: Barış Yarkadaş cesaretli çalışkan mücadeleci ve onurlu bir gazeteci

Taraf, 03.04.2015


Bu bölümdeki diğer içerikler için tıklayınız.