Gündem

 Deniz Feneri Balyoz Harekat Planı
 Demokratik Açılım İrtica Eylem Planı
 Siyasi Gündem Ergenekon
 Ekonomik Gündem 

 Gündem > Siyasi Gündem > Gökçek'ten Charlie Hebdo iddiası!

 Gökçek'ten Charlie Hebdo iddiası!
Charlie Hebdo saldırısının arkasında MOSSAD'ın olduğunu öne süren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, camilere yapılan baskınların da medyaya yansımadığını iddia etti.
 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, meclisten ve senatodan çıkan Filistin'in tanınması konusundaki tavsiye kararını Fransız Hükümeti'nin de desteklediğini belirterek, Paris katliamına ilişkin olarak, "İsrail, Avrupa 'da bu işin gelişmesini kesinlikle ve kesinlikle istemiyor. İşte onun için bu tip olayların arkasında kesinlikle MOSSAD var. MOSSAD bu olayları çıkartmak suretiyle İslam düşmanlığını körüklüyor" dedi.

Gökçek, Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde konuştu.

'ARKASINDA MOSSAD VAR'
Gökçek'in açıklamaları şöyle:

"İsrail, Avrupa'da bu işin gelişmesini kesinlikle ve kesinlikle istemiyor. İşte onun için bu tip olayların arkasında kesinlikle MOSSAD var. MOSSAD bu olayları çıkartmak suretiyle İslam düşmanlığını körüklüyor. Baskından sonra 50'ye yakın camide veya başka yerlerde Müslümanlara hücum oldu. Bu olaylar dünyaya yansıtılmıyor. Bunun altında tamamıyla Filistin'in tanınmaması ve Müslümanların sindirilmesi yatıyor."

Radikal, 12.01.2015

 


Bu bölümdeki diğer içerikler için tıklayınız.