Gündem

 Deniz Feneri Balyoz Harekat Planı
 Demokratik Açılım İrtica Eylem Planı
 Siyasi Gündem Ergenekon
 Ekonomik Gündem 

 Gündem > Siyasi Gündem > Başbakan: Bunlar sapık, bunlar kasetçi, montajcı, tweetçi!

Başbakan: Bunlar sapık, bunlar kasetçi, montajcı, tweetçi!
Ağrı'dan uçakla Muş'a geçen Başbakan Erdoğan yağmur altında bekleyen vatandaşlara seslendi. Cemaate ser sözlerle yüklenen Erdoğan 'Bunlar sapık. Bunlar kasetçi, montajcı, tweetçi, ne istersen var bunlarda' diye konuştu.

 

MUŞ - Belediye önündeki İstasyon Caddesinde yaklaşık 13 bin kişiye hitap eden Başbakan Erdoğan , "Çocuklara gereksiz şekilde okutulan ant vardı ya ona son verdik. MHP 'nin genel başkanı iktidar olunca benim evimin karşısına bu andın levhasını asacakmış. İktidar olmayacak ya. Mart'ta öğretmen ataması yapmayacağız. Biz 10 bin öğretmeni geçen ay atadık. 40 bin öğretmeni Ağustos'ta atayacağız" diye konuştu.

Başbakan Erdoğan, "İki insan arasındaki mahrem görüşme dinlenir mi? Hele hele Başbakanın Cumhurbaşkanıyla, bakanlarıyla yaptığı görüşme dinlenir mi? Ama bunlar dinlediler. Bu şekilde davrananlar dini bir cemaat olabilir mi? Said'i Nursi Mekke'de de olsa ülkeme dönmek isterim diyor. Saidi Nursi'nin peşinde olduğunu söyleyen bu zat onun gibi hareket etmedi. Türkiye 'den başka bir ülkeye 1999'da kaçtı gitti. Rüyasında peygamber efendimizi görüyor tweet atıyor. Peygamber efendimiz de ona diyormuş ki 'tweeti iki katına çıkarın.' Peygamber efendimizin işi gücü yok senin tweetinle mi uğraşacak. Bunlar sapık. Bunlar kasetçi, montajcı, tweetçi, ne istersen var bunlarda. Şimdi bunlar şarampole gidiyor. Siz o minibüsü devirirsiniz. Muşluların güzel bir sözü var: Toydur, düğündür o da bir gündür. Bunlar 17 Aralık'ta iftiraları tutacak zannettiler. Bir gün düğün yaptılar şimdi kara kara düşünüyorlar"

Radikal, 10.03.2014


Bu bölümdeki diğer içerikler için tıklayınız.