Gündem

 Deniz Feneri Balyoz Harekat Planı
 Demokratik Açılım İrtica Eylem Planı
 Siyasi Gündem Ergenekon
 Ekonomik Gündem 

 Gündem > Siyasi Gündem > Gerekirse Youtube ile Facebook'u kapatırız

Gerekirse Youtube ile Facebook'u kapatırız
Başbakan Tayyip Erdoğan ATV-Ahaber ortak yayınında gündemle ilgili açıklamalarda bulunyor.

Başbakan Erdoğan internet yasası ile ilgili olarak 30 Mart'tan sonra yeni düzenleme yapacaklarını belirterek "İnternet yasasına malum çevreler itiraz ettiler. Yapabileceğimiz kadarını yaptık. O alanda da 30 Mart'tan sonra atacağımız yeni adımlar var. Bu konuda kararlılığımız var. Bu milleti Youtube'a Facebook'a yediremeyiz. Kapatılmaları da dahil." diye konuştu.

ALİ KOÇ, MUSTAFA KOÇ İLE GÖRÜŞMESİ

Erdoğan Ankara'daki sürpriz görüşme ilgili olarak da şöyle konuştu;

"Kendileri de böyle bir ricada bulundular. Şöyle söyleyeyim, Koç Grubu'nun Kuzey Irak'ta da yatırımları var. Dolayısıyla bu yatırımlar nedeniyle herhalde bağlantıları oluyor. Ama bizim randevu olayı Ali Bey'den geldi. Ali Bey'den gelince dedim ki büyük ihtimal Ali Bey son zamanlarda gerek Fenerbahçe gerek vs. bu gibi konularla benle görüşecek dedim. Mustafa Bey ile ilgili konu da daha önceden olunca özel kalemime abi kardeş ikisi beraber gelsinler dedim. Geldiklerinde açıkçası Hürriyet'teki o söyleşiye de hiç girmedim. Sadece orada özellikle yapacakları yatırımlar noktasında konuşmalarımız oldu." diye konuştu.

Başbakan Erdoğan, "Adalet Bakanı ile yaptığım konuşmada yine parça parça birleştirilmiş. Dinlenmemiz anayasaya aykırı. Bu medya onurlu olsa bunları yayınlamaz. Kim dinliyor? Paralel yapı... Bunu nereden dinliyor, aramaya gerek yok; TÜBİTAK." dedi.
 

Hürriyet, 06.03.2014


Bu bölümdeki diğer içerikler için tıklayınız.