Gündem

 Deniz Feneri Balyoz Harekat Planı
 Demokratik Açılım İrtica Eylem Planı
 Siyasi Gündem Ergenekon
 Ekonomik Gündem 

 Gündem > Siyasi Gündem > AK Parti'nin 'İstanbul yoklaması' tamam

AK Parti'nin 'İstanbul yoklaması' tamam

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın 30 Mart yerel seçimleri için büyükşehir belediye başkan adayı ve ilçe belediyelerinin başkan adaylarının belirlenmesi için yaptığı temayül yoklaması sona erdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın 30 Mart yerel seçimleri için büyükşehir belediye başkan adayı ve ilçe belediyelerinin başkan adaylarının belirlenmesi için yaptığı temayül yoklaması Feshane Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş sandıkların kapandığı 16:00'da salona gelerek, kaydının bulunduğu Bakırköy sandığında oy kullandı.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Zengin Topal da tek tek sandıkları gezerek, oylama ile ilgili partililerden bilgi aldı. İstanbul'daki 39 ilçe için 5600 kişinin oy kullandığı temayül yoklamasında, saat 10:00'da başlayan oylama saat 16:00'da son buldu. Topbaş da salona son anda gelerek, Bakırköy sandığında oyunu kulandı. İlçelerin sandık görevlileri ile selamlaşan Topbaş, Özlem Zengin Topal ve diğer partililerle Feshane'de bulunan çay bahçesinde çay içerek sohbet etti.

 

Radikal, 28.10.2013


Bu bölümdeki diğer içerikler için tıklayınız.